Evropský imunizační týden 2014 – Imunizace pro život

Vytisknout
Vytvořeno čtvrtek 24. duben 2014 9:30

22.-26. dubna 2014 probíhá kampaň evropského imunizačního týdne, která je zaměřena na prevenci infekčních onemocnění, kterým lze předcházet očkováním. Cílem je zvýšení proočkovanosti a povědomí o významu očkování.

Hlavní poselství říká, že imunizace každého dítěte je životně důležitá pro prevenci onemocnění a pro ochranu života. Aktivity v Evropském regionu se zaměří na všechny věkové skupiny - upozorňovat rodiče, aby očkovali své děti, ale také zdůrazňovat důležitost udržování osobní ochrany a předcházení onemocnění v průběhu celého života. Webové stránky EIW 2014.

Stránky kampaně Evropského imunizačního týdne - místo pro sdílení informací
Zdroje informací k EIW
Návody pro členské státy
Zdroje informací k imunizaci

Seminář k Evropskému imunizačnímu týdnu se konal ve spolupráci s Výborem pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu ČR dne 22.4. 2014 za účasti senátorů, zástupců Ministerstva zdravotnictví ČR, Státního zdravotního ústavu, Krajských hygienických stanic, Zdravotních ústavů a dalších celkem vice než 90 účastníků z celé České republiky.

Download this file (Pozvánka Evropský imunizační týden 22.4. Senát ČR.pdf) Program [237 Kb]

Jednotlivé přednášky jsou ke stažení v pdf: Download this file (Steflova.pdf) Steflova, Download this file (Valenta.pdf) Valenta, Download this file (Prymula.pdf) Prymula, Download this file (Sebkova.pdf) Sebkova, Download this file (Mucha.pdf) Mucha, Download this file (Chlibek.pdf) Chlibek, Download this file (Krížová.pdf) Krizova, Download this file (Gomba.pdf) Gomba

Semináři předcházela tisková konference, jejíž videozáznam lze shlédnout zde

Download this file (Tisková zpráva EIW 2014 Senát CR fin.pdf) Tiskopá zpráva EIW 2014 Senát ČR [60Kb]

Státní zdravotní ústav se připojil ke kampani EIW vydáním dvou plakátů obsahujících očkovací kalendář pro děti a dospělé.


Copyright 2011 22.-26. duben - Evropský imunizační týden. © 2007 World Health Organization
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free